Hükümet Kadın Full izle

Tanıtım Tek Parça
78920 izleme

8 Çocuklu Midyatlı sıradan bir kadın olan Xate’nin komşularından tek farkı, kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıydı. Birgün, başına gelenler onun da Midyatlılar’ın da hayatını değiştirdi! Okuma yazması olmayan Xate Midyat Belediye Başkanı oldu! Mutfak işlerine girişir gibi giriştiği devlet işlerinde çocuklarının kendi aralarındaki çocukça rekabeti Midyat halkına kahkahalar attıran maceralara neden oldu. Ama hiçbir şey Xate’yi yolundan döndürmedi.
Hükümet gibi kadın Xate, işleri elinin hamuru ile çözmenin yolunu her seferinde buldu. Midyat’ta henüz kimse farkında olmasa da sadece onun için değil tüm ülke için hayat eskisi gibi değildi aslında. Ama en azından Midyat’ın değişimine giden yol, kahkahalarla doluydu! Filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Sermiyan Midyat da aynı zamanda filmin oyuncularından biri. Demet Akbağ, yedi oğlu ve bir kızı ile kendini Belediye Başkanı olarak bulan Xate karakteri ile sinema perdesinde yine unutulmayacak bir karakter yaratıyor ve seyirciye yine neşe dolu bir film vaadediyor.

Filmden kareler

Film hakkındaki yorumlar

  1. emine

   1 sene önce

   Hidden due to low Click here to see.

   Thumb up 13 Thumb down 21

  2. ahmet

   1 sene önce

   duygu yüklü ve bir o kadar gerçek bir serüvendi yaşadım filmde

   Thumb up 7 Thumb down 3

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

Gelen Aramalar

hükümet kadin full izlehükümet kadin izlehükümet kadını full izlehükümet kadın tek parçahukumet kadini izle

İlginizi çekebilecek filmler

Önceki yazıyı okuyun:
denizci3
The Marine 3 Türkçe Dublaj izle

Asker kökenli bir adam olan Çavuş Jake Carter, evine izne döndüğünde, kız kardeşinin radikal bir terörist tarafından kaçırıldığını öğrenir. Sonrasında...

Kapat
film izle hd sinema izle