Moskova’nın Şifresi Temel full izle

106215 izleme


Trabzon’un mizah yönünü öne çıkaran komedi filmlerinden Sümela’nın Şifresi Temel’le başlayan maceralar Moskova’da devam ediyor. Mafya çalınan paralarının ardından Temel’in peşine düşüyor. Temel ve arkadaşlarının maceraları ise Moskova sokaklarına taşınıyor. En az ilk filmde olduğu kadar gülme garantisi veriyor film bize.

İlk film Sümela’nın Şifresi Temel’de sevdiği kadına kavuşup hazineye ulaşan Temel’in maceraları ikinci filmde bu sefer Rus Mafyası ile derttedir. Temel’in elindeki altınları almak ve onu öldürmek için Trabzon’a gelen Ruslardan kaçmak için Rusya’ya gitmeye karar verir. Çekimleri Rusya’da ve Trabzon’da gerçekleştirilen filmin oyuncu kadrosunda Alper Kul, Aslıhan Güner gibi güçlü isimler yer almakta.

Film hakkındaki yorumlar

  1. abdülselam

   1 sene önce

   Hidden due to low Click here to see.

   Thumb up 3 Thumb down 8

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

Gelen Aramalar

moskova\nın şifresi temel izlemoskova nın şifresi full izlemoskovanın sıfresımoskova\nın şifresi temel full izlemoskova\nın şifresi temel full

İlginizi çekebilecek filmler

Önceki yazıyı okuyun:
Kapat
film izle sinema izle